Przeglądy techniczne
Przeglądy techniczne

Regularne i systematyczne przeglądy to podstawowa czynność, aby uniknąć poważniejszych usterek. Nasi serwisanci dokładnie sprawdzą Twój wózek, a w razie potrzeby szybko zajmą się naprawą.

Diagnostyka komputerowa
Diagnostyka komputerowa

Specjalistyczny sprzęt jakim dysponujemy, to klucz do kompleksowego sprawdzenia Twojej maszyny. Nasi serwisanci do każdej diagnostyki podchodzą indywidualnie, w profesjonalny sposób.

Naprawy skrzyni biegów w wózkach widłowych
Naprawa skrzyń biegów

Nasi serwisanci naprawią uszkodzoną skrzynie biegów używając części oryginalnych lub wysokiej jakości zamienników. Wszystko po uprzednim ustaleniu z klientem.

Remonty silników spalinowych i elektrycznych
Remonty silników

Nieistotne czy silnik spalinowy czy elektryczny. Naprawimy każdy rodzaj silnika, nawet te poważnie uszkodzone. Dla nas to żaden problem!

Wypalanie komputerowe DPF
Wypalanie komputerowe DPF

Wypalanie komputerowe DPF

Montaż i demontaż DPF
Montaż i demontaż DPF

Jeśli potrzebujesz zdemontować filtr DPF celem oddania do regeneracji, czyszczenia lub jego wymiany, wykonamy taką usługę szybko i sprawnie nawet z dojazdem do klienta. Posiadamy również możliwość wykonania jednej z powyższych usług kompleksowo, posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia filtrów DPF oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami nowych filtrów.

Maszynowe czyszczenie DPF
Maszynowe czyszczenie DPF

Wypalanie nie pomogło? Usterka była tak poważna że system DPF całkowicie przestał działać? To rozwiązanie którego szukasz. Jeśli filtr nie został uszkodzony mechanicznie to maszynowe czyszczenie daje 100% pewności że filtr nadaje się do ponownego użytku. Wykonujemy taką usługę dla każdego typu filtra, posiadamy sprzęt który doskonale wyczyści nawet największe filtry.

Kalibracja czujnika
Kalibracje czujników

Zajmujemy się adaptacją i kalibracją różnego typu czujników i podzespołów elektronicznych stosowanych w pojazdach i maszynach. Większość wymienianych podzespołów w nowoczesnym sprzęcie wymaga zgodnej z zaleceniem producenta procedury adaptacji lub kalibracji i konieczne jest posiadanie sprzętu komputerowego o takich możliwościach. Ponieważ zajmujemy się kompleksowym serwisem takich pojazdów i maszyn, posiadamy stosowny sprzęt i możemy wykonać tego typu usługę również wraz z dostarczeniem i wymianą takiego czujnika.

Usunięcie programowe AdBlue
Usunięcie programowe AdBlue

Z technicznego punktu widzenia system AdBlue można całkowicie dezaktywować bez konsekwencji dla działania pozostałych komponentów silnika. Najczęściej usługa jest przeprowadzana wyłącznie programowo i jest całkowicie odwracalna.

Usunięcie programowe EGR
Usunięcie programowe EGR

Usuwanie zaworu EGR polega na wyłączeniu w sterowniku silnika określonej funkcji. Wymaga to specjalistycznej wiedzy, powinno być wykonywane jedynie za pomocą specjalnego sprzętu oraz przez fachowców, którzy potrafią takie oprogramowanie prawidłowo obsłużyć.

Hydraulika
Hydraulika

Zajmujemy się naprawą lub wymianą wszelkich elementów hydrualiki siłowej w wszelkiego typu maszynach. Korzystamy wyłącznie z części i podzespołów renomowanych producentów posiadających stosowne atesty ciśnieniowe i środowiskowe.

Wymiana baterii trakcyjnych
Wymiana baterii trakcyjnych

ADF Service oferuje wymiany baterii trakcyjnych w różnego typu wózkach, a jeśli jest możliwość, naprawimy uszkodzoną baterię

Naprawa sterowników/modułów
Naprawa sterowników/modułów

Świadczymy różnego typu usługi elektroniczne, takie jak naprawa uszkodzonych modułów lub sterowników

Toyota - Wózki widłowe
Mitsubishi - Wózki widłowe
Hyster - Wózki widłowe
Linde - Wózki widłowe
STILL - Wózki widłowe
Jungheinrich - Wózki widłowe
Nazwa Opis Cena
UDT Sprawdzenie wózka przed badaniem UDT od 90zł
UDT Asysta przy badaniu UDT od 90zł
Przegląd techniczny Cena przeglądu dla wózka do 1,5 tony. Obejmuje ona wymianę filtrów, oleju oraz sprawdzenia układu od 480zł
Przegląd konserwacyjny Przegląd wraz z wpisem do książeczki konserwacyjnej wg dokumentacji techniczno-ruchowej od 50zł
Robocizna 1 roboczogodzina dotyczy usług naprawczych 90zł
Dojazd do klienta Liczony za 1km poza granicami miasta Poznań w obie strony! 1,50zł / km

Zainteresowany usługą której nie ma w cenniku?

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ A ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE!

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Odwiedź nas

ul. Poznańska 25, 62-090 Sobota


Loading
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!